ND471221
Artikelnummer:
ND471221
Tillverkare:
Powerex, Inc.
Beskrivning:
MOD SCR/DIODE 210A 1200V
Datablad:
ND471221.pdf
Introduktion
köpa ND471221 med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänning - Off State:-
Strukturera:-
Serier:-
Förpackning:-
Förpackning / fall:-
Driftstemperatur:-
Antal SCR, Dioder:-
Monteringstyp:-
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:20 Weeks
Tillverkarens varunummer:ND471221
Utvidgad beskrivning:SCR Module
Beskrivning:MOD SCR/DIODE 210A 1200V
Nuvarande - On State (It (RMS)) (Max):-
Nuvarande - Icke-rep. Surge 50, 60Hz (Itsm):-