köpa NH2CG160 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 440V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 500V |
| Storlek / Dimension: | 2.953" L x 2.530" W x 1.575" H (75.00mm x 64.26mm x 40.00mm) |
| Serier: | - |
| Respons tid: | Fast |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Rectangular, Blade |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Holder |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smältning I²t: | - |
| Tillverkarens varunummer: | NH2CG160 |
| Säkringstyp: | Square |
| Funktioner: | Indicating |
| Beskrivning: | FUSE SQUARE 160A 500VAC/440VDC |
| Nuvarande omdöme: | 160A |
| Klass: | NH |
| Brytkapacitet @ Nominell spänning: | 120kA AC, 25kA DC |
| godkännanden: | VDE |
| tillämpningar: | Motor Protection |
| Email: | [email protected] |