köpa NSD20 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | - |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 550V |
| Storlek / Dimension: | 0.543" Dia x 1.362" L (13.80mm x 34.60mm) |
| Serier: | NSD |
| Respons tid: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Cylindrical, Blade Terminal (Alternating) |
| Andra namn: | NSD20-ND |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Holder |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smältning I²t: | 260 |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | NSD20 |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivning: | FUSE CRTRDGE 20A 550VAC CYLINDR |
| Nuvarande omdöme: | 20A |
| Klass: | - |
| Brytkapacitet @ Nominell spänning: | 80kA |
| godkännanden: | - |
| tillämpningar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |