köpa OPA2727AIDRBT med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 4 V ~ 12 V, ±2 V ~ 6 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 15µV |
| Leverantörs Device Package: | 8-SON (3x3) |
| Slew Rate: | 30 V/µs |
| Serier: | e-trim™ |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 8-VDFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Rail-to-Rail |
| Andra namn: | 296-21233-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal kretsar: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | OPA2727AIDRBT |
| Gain Bandwidth Product: | 20MHz |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-SON (3x3) |
| Beskrivning: | IC OPAMP GP 20MHZ RRO 8SON |
| Nuvarande - Tillförsel: | 4.3mA |
| Ström - Utgång / kanal: | 40mA |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 85pA |
| Förstärkare Typ: | General Purpose |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |