köpa OPA547FKTWT med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 8 V ~ 60 V, ±4 V ~ 30 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 1mV |
| Leverantörs Device Package: | DDPAK/TO-263-7 |
| Slew Rate: | 6 V/µs |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA |
| Utmatningstyp: | - |
| Andra namn: | 296-15967-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | OPA547FKTWT |
| Gain Bandwidth Product: | 1MHz |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose Amplifier 1 Circuit DDPAK/TO-263-7 |
| Beskrivning: | IC OPAMP GP 1MHZ DDPAK |
| Nuvarande - Tillförsel: | 10mA |
| Ström - Utgång / kanal: | 750mA |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 100nA |
| Förstärkare Typ: | General Purpose |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |