köpa PD57002-E med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Test: | 28V |
|---|---|
| Spänningsvärde: | 65V |
| Transistortyp: | LDMOS |
| Leverantörs Device Package: | 10-PowerSO |
| Serier: | - |
| Uteffekt: | 2W |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | PowerSO-10 Exposed Bottom Pad |
| Andra namn: | 497-5304-5 PD57002E |
| Bullerbild: | - |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 11 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | PD57002-E |
| Få: | 15dB |
| Frekvens: | 960MHz |
| Utvidgad beskrivning: | RF Mosfet LDMOS 28V 10mA 960MHz 15dB 2W 10-PowerSO |
| Beskrivning: | FET RF 65V 960MHZ PWRSO10 |
| Nuvarande omdöme: | 250mA |
| Nuvarande - Test: | 10mA |
| Email: | [email protected] |