köpa PD85035-E med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Test: | 13.6V |
|---|---|
| Spänningsvärde: | 40V |
| Transistortyp: | LDMOS |
| Leverantörs Device Package: | PowerSO-10RF (Formed Lead) |
| Serier: | - |
| Uteffekt: | 15W |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | PowerSO-10RF Exposed Bottom Pad (2 Formed Leads) |
| Andra namn: | 497-8299 497-8299-5 497-8299-ND PD85035-E-ND PD85035E |
| Bullerbild: | - |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 11 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | PD85035-E |
| Få: | 17dB |
| Frekvens: | 870MHz |
| Utvidgad beskrivning: | RF Mosfet LDMOS 13.6V 350mA 870MHz 17dB 15W PowerSO-10RF (Formed Lead) |
| Beskrivning: | FET RF 40V 870MHZ |
| Nuvarande omdöme: | 8A |
| Nuvarande - Test: | 350mA |
| Email: | [email protected] |