köpa PEH200YU433CMB2 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 450V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 3.016" Dia (76.60mm) |
| Serier: | PEH200 |
| Ripple Current: | - |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andra namn: | A451SP332M450A PEH200YU433CMB2-ND Q6031106 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Chassis Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 20 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | PEH200YU433CMB2 |
| Livstid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Spridning av bly: | 1.260" (32.00mm) |
| Impedans: | 17 mOhm |
| Höjd - Sittande (Max): | 4.811" (122.20mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 3300µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 30 mOhm 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 30 mOhm |
| Beskrivning: | CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW |
| Kapacitans: | 3300µF |
| tillämpningar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |