PFR5K13R0
Artikelnummer:
PFR5K13R0
Tillverkare:
Ohmite
Beskrivning:
RES CHAS MNT 13 OHM 10% 750W
Ledningsfri status / RoHS-status:
Innehåller lednings- / RoHS-överensstämmelse
tillgänglig kvantitet:
19781 Pieces
Datablad:
PFR5K13R0.pdf
Introduktion
köpa PFR5K13R0 med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±10%
Temperaturkoefficient:±500ppm/°C
Storlek / Dimension:-
Serier:Powr-Rib®PFR
Motstånd (ohm):13
Power (Watts):750W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Radial, Tubular
Andra namn:OHPFR5K13R0
OHPFR5K13R0-ND
Driftstemperatur:-55°C ~ 350°C
Monteringsfunktion:Brackets
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:12 Weeks
Tillverkarens varunummer:PFR5K13R0
Lead Style:Solder Lugs
Höjd - Sittande (Max):-
Funktioner:-
Felaktighet:-
Beskrivning:RES CHAS MNT 13 OHM 10% 750W