köpa PLG0E182MCO1 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 2.5V |
|---|---|
| Typ: | Polymer |
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serier: | PLG |
| Ripple Current - Low Frequency: | - |
| Ripple Current - High Frequency: | 6A @ 100kHz |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Andra namn: | 493-3101 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 18 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | PLG0E182MCO1 |
| Livstid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.138" (3.50mm) |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.354" (9.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 1800µF ±20% 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 9 mOhm |
| Beskrivning: | CAP ALUM POLY 1800UF 2.5V T/H |
| Kapacitans: | 1800µF |