köpa PVM-10V271MG70E-R2 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 10V |
|---|---|
| Typ: | Polymer |
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.331" L x 0.331" W (8.40mm x 8.40mm) |
| Storlek / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serier: | PVM |
| Ripple Current - Low Frequency: | - |
| Ripple Current - High Frequency: | 3.22A @ 100kHz |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Radial, Can - SMD |
| Andra namn: | 604-1194-2 PVM10V271MG70ER2 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 18 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | PVM-10V271MG70E-R2 |
| Livstid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | - |
| Impedans: | 1.25 Ohm |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.276" (7.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 270µF ±20% 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 21 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 21 mOhm |
| Beskrivning: | CAP ALUM POLY 270UF 20% 10V SMD |
| Kapacitans: | 270µF |