köpa RER55F2001PC02 med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±20ppm/°C |
| Storlek / Dimension: | 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) |
| Serier: | Military, MIL-PRF-39009, RER55 |
| Motstånd (ohm): | 2k |
| Power (Watts): | 30W |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Axial, Box |
| Andra namn: | RER55F2001PC02-MIL |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 250°C |
| Monteringsfunktion: | Flanges |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | RER55F2001PC02 |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.625" (15.87mm) |
| Funktioner: | Military, Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Felaktighet: | P (0.1%) |
| Beskrivning: | RES CHAS MNT 2K OHM 1% 30W |