köpa RGEF1400 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Max: | 16V |
|---|---|
| Typ: | Polymeric |
| Tid till resa: | 9s |
| Tjocklek (Max): | - |
| Storlek / Dimension: | 0.925" L x 0.114" W (23.50mm x 2.90mm) |
| Serier: | PolySwitch®, RGEF |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 6.4 mOhm |
| Motstånd - Initial (Ri) (Min): | 2.6 mOhm |
| Motstånd - 25 ° C (Typ): | - |
| betyg: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Disc |
| Andra namn: | RF3059-000 RGEF1400HF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 10 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | RGEF1400 |
| Spridning av bly: | 0.400" (10.15mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 1.098" (27.90mm) |
| Utvidgad beskrivning: | PTC Resettable Fuse 16V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beskrivning: | POLYSWITCH RGE SERIES 14.0A HOLD |
| Nuvarande - Resan (It): | 23.8A |
| Nuvarande - Max: | 100A |
| Nuvarande - Håll (Ih) (Max): | 14A |
| godkännanden: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |