köpa RNCF1210DKE100R med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±0.5% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±25ppm/°C |
| Leverantörs Device Package: | 1210 |
| Storlek / Dimension: | 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) |
| Serier: | RNCF |
| Motstånd (ohm): | 100 |
| Power (Watts): | 0.333W, 1/3W |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 1210 (3225 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 155°C |
| Antal uppsägningar: | 2 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 10 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | RNCF1210DKE100R |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Funktioner: | Automotive AEC-Q200 |
| Felaktighet: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 100 Ohm ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film |
| Beskrivning: | RES SMD 100 OHM 0.5% 1/3W 1210 |