köpa RT1206FRE07113KL med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±50ppm/°C |
| Leverantörs Device Package: | 1206 |
| Storlek / Dimension: | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| Serier: | RT |
| Motstånd (ohm): | 113k |
| Power (Watts): | 0.25W, 1/4W |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 1206 (3216 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 155°C |
| Antal uppsägningar: | 2 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | RT1206FRE07113KL |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Funktioner: | Moisture Resistant |
| Felaktighet: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 113k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thin Film |
| Beskrivning: | RES SMD 113K OHM 1% 1/4W 1206 |