köpa SG42 med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±15% |
|---|---|
| Serier: | SURGE-GARD™ |
| R @ Current: | 0.20 Ohm |
| R 25 ° C: | 10 Ohm |
| Förpackning: | Bulk |
| Andra namn: | 570-1168 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 10 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | SG42 |
| Spridning av bly: | 0.310" (7.87mm) |
| Utvidgad beskrivning: | Inrush Current Limiter 10 Ohm Ohm ±15% 0.60" (15.24mm) |
| Diameter: | 0.60" (15.24mm) |
| Beskrivning: | ICL 10 OHM 15% 5A 15.24MM |
| Ström - Stabil max: | 5A |
| godkännanden: | CSA, UL |
| Email: | [email protected] |