köpa SL22 2R508 med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±20% |
|---|---|
| Serier: | SL22 |
| R @ Current: | 0.06 Ohm |
| R 25 ° C: | 2.5 Ohm |
| Förpackning: | Bulk |
| Andra namn: | 570-1045 SL222R508 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 10 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | SL22 2R508 |
| Spridning av bly: | 0.307" (7.80mm) |
| Utvidgad beskrivning: | Inrush Current Limiter 2.5 Ohm Ohm ±20% 0.866" (22mm) |
| Diameter: | 0.866" (22mm) |
| Beskrivning: | ICL 2.5 OHM 20% 8A 22MM |
| Ström - Stabil max: | 8A |
| godkännanden: | - |
| Email: | [email protected] |