köpa SL32 2R025 med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±20% |
|---|---|
| Serier: | BigAMP |
| R @ Current: | 0.024 Ohm |
| R 25 ° C: | 2 Ohm |
| Förpackning: | Bulk |
| Andra namn: | 570-1062 SL322R025 SL322R025-ND |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 10 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | SL32 2R025 |
| Spridning av bly: | 0.307" (7.80mm) |
| Utvidgad beskrivning: | Inrush Current Limiter 2 Ohm Ohm ±20% 1.18" (30mm) |
| Diameter: | 1.18" (30mm) |
| Beskrivning: | ICL 2 OHM 20% 25A 30MM |
| Ström - Stabil max: | 25A |
| godkännanden: | CSA, UL |
| Email: | [email protected] |