köpa SMD100-2 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Max: | 30V |
|---|---|
| Tid till resa: | 0.5s |
| Tjocklek (Max): | 0.060" (1.52mm) |
| Storlek / Dimension: | 0.200" L x 0.180" W (5.08mm x 4.58mm) |
| Serier: | PolySwitch® |
| Förpackning: | Original-Reel® |
| Förpackning / fall: | 2-SMD |
| Andra namn: | SMD100-2DKR SMD100DKR SMD100DKR-ND |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Tillverkarens varunummer: | SMD100-2 |
| Spridning av bly: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | - |
| Utvidgad beskrivning: | PTC Resettable Fuse 30V Ih Surface Mount 2-SMD |
| Beskrivning: | POLYSWITCH 1.10A HOLD SMD |
| Nuvarande - Resan (It): | 2.2A |
| Nuvarande - Max: | 40A |
| Nuvarande - Håll (Ih) (Max): | 1.1A |
| Email: | [email protected] |