köpa SN65LVPE512RMQR med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Typ: | Buffer, ReDriver |
| Leverantörs Device Package: | 24-WQFN (3x3) |
| Signalkonditionering: | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Produktion: | CML |
| Andra namn: | 296-40534-2 SN65LVPE512RMQR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kanaler: | 2 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens varunummer: | SN65LVPE512RMQR |
| Inmatning: | CML |
| Utvidgad beskrivning: | Buffer, ReDriver 2 Channel 5Gbps 24-WQFN (3x3) |
| Beskrivning: | IC REDRIVER USB 3.0 2CH 24WQFN |
| Försening: | 305ps |
| Datahastighet (max): | 5Gbps |
| Nuvarande - Tillförsel: | 100mA |
| Kapacitans - Input: | 1.25pF |
| tillämpningar: | USB 3.0 |
| Email: | [email protected] |