köpa SN74BCT29843DWRE4 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 24-SOIC |
| Serier: | 74BCT |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Utmatningstyp: | Tri-State |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | SN74BCT29843DWRE4 |
| Logik typ: | S-R Latch |
| Oberoende kretsar: | 1 |
| Utvidgad beskrivning: | S-R Latch Channel 9:9 IC Tri-State 24-SOIC |
| Beskrivning: | IC LATCH D-TYPE 9BIT BUS 24-SOIC |
| Fördröjningstid - förökning: | 6ns |
| Nuvarande - Utgång Hög, Låg: | 24mA, 48mA |
| Krets: | 9:9 |
| Email: | [email protected] |