köpa SN74LV27ANSR med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 14-SOP |
| Serier: | 74LV |
| Förpackning: | Original-Reel® |
| Förpackning / fall: | 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Andra namn: | 296-28723-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal ingångar: | 3 |
| Antal kretsar: | 3 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max förökningsfördröjning @ V, Max CL: | 7.9ns @ 5V, 50pF |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | SN74LV27ANSR |
| Logik typ: | NOR Gate |
| Logisk nivå - Låg: | 0.5V |
| Logisk nivå - Hög: | 1.5V |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | NOR Gate IC 3 Channel 14-SOP |
| Beskrivning: | IC GATE NOR 3CH 3-INP 14-SO |
| Nuvarande - Quiescent (Max): | 20µA |
| Nuvarande - Utgång Hög, Låg: | 12mA, 12mA |
| Email: | [email protected] |