SN74V273-10PZA
Artikelnummer:
SN74V273-10PZA
Tillverkare:
Beskrivning:
IC SYNC FIFO 16KX18 80QFP
Datablad:
SN74V273-10PZA.pdf
Introduktion
köpa SN74V273-10PZA med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänning - Tillförsel:3.15 V ~ 3.45 V
Leverantörs Device Package:80-LQFP (14x14)
Serier:74V
Retransmit förmåga:Yes
Programmerbar flaggstöd:Yes
Förpackning:Tray
Förpackning / fall:80-LQFP
Andra namn:296-12481
SN74V27310PZA
Driftstemperatur:0°C ~ 70°C
Monteringstyp:Surface Mount
Fuktkänslighetsnivå (MSL):4 (72 Hours)
Minnesstorlek:288K (16K x 18)(32K x 9)
Tillverkarens normala ledtid:6 Weeks
Tillverkarens varunummer:SN74V273-10PZA
Fungera:Synchronous
FWFT-stöd:Yes
Expansionstyp:Depth, Width
Beskrivning:IC SYNC FIFO 16KX18 80QFP
Datahastighet:100MHz
Ström - Tillförsel (Max):35mA