SN74V283-6PZA
Artikelnummer:
SN74V283-6PZA
Tillverkare:
Beskrivning:
IC SYNC FIFO MEM 32768X18 80LQFP
Datablad:
SN74V283-6PZA.pdf
Introduktion
köpa SN74V283-6PZA med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänning - Tillförsel:3.15 V ~ 3.45 V
Leverantörs Device Package:80-LQFP (14x14)
Serier:74V
Retransmit förmåga:Yes
Programmerbar flaggstöd:Yes
Förpackning:Tray
Förpackning / fall:80-LQFP
Andra namn:296-12487
SN74V2836PZA
Driftstemperatur:0°C ~ 70°C
Monteringstyp:Surface Mount
Fuktkänslighetsnivå (MSL):4 (72 Hours)
Minnesstorlek:576K (32K x 18)(64K x 9)
Tillverkarens normala ledtid:6 Weeks
Tillverkarens varunummer:SN74V283-6PZA
Fungera:Synchronous
FWFT-stöd:Yes
Expansionstyp:Depth, Width
Beskrivning:IC SYNC FIFO MEM 32768X18 80LQFP
Datahastighet:166MHz
Ström - Tillförsel (Max):35mA