köpa SRF1280A-3R3Y med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±30% |
|---|---|
| Testinduktans - ansluten i serie: | 13.2µH |
| Storlek / Dimension: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Skärm: | Shielded |
| Serier: | Automotive, AEC-Q200, SRF1280A |
| Förpackning: | Original-Reel® |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Andra namn: | SRF1280A-3R3YDKR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Tillverkarens varunummer: | SRF1280A-3R3Y |
| Induktans - ansluten i parallell: | 3.3µH |
| Höjd: | 0.315" (8.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 11 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Beskrivning: | INDUCT ARRAY 2 COIL 3.3UH SMD |
| DC-resistans (DCR) - Serie: | 40 mOhm Max |
| DC-resistans (DCR) - Parallell: | 11 mOhm Max |
| Nuvarande mättnad - Serie: | 10.8A |
| Nuvarande mättnad - Parallellt: | 21.5A |
| Nuvarande betyg - Serie: | 5.23A |
| Nuvarande betyg - Parallellt: | 10.4A |