SRF3216A-121Y
SRF3216A-121Y
Artikelnummer:
SRF3216A-121Y
Tillverkare:
Bourns, Inc.
Beskrivning:
CMC 350MA 2LN 120OHM SMD AECQ200
Datablad:
SRF3216A-121Y.pdf
Introduktion
köpa SRF3216A-121Y med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänningsvärde - DC:50V
Spänningsvärde - AC:-
Storlek / Dimension:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serier:SRF3216A
betyg:AEC-Q200
Förpackning:Original-Reel®
Förpackning / fall:Horizontal, 4 PC Pad
Andra namn:SRF3216A-121YDKR
Driftstemperatur:-40°C ~ 125°C
Antal linjer:2
Monteringstyp:Surface Mount
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:18 Weeks
Tillverkarens varunummer:SRF3216A-121Y
Induktans @ Frekvens:-
Impedans @ Frekvens:120 Ohm @ 100MHz
Höjd (Max):0.087" (2.20mm)
Filtertyp:Signal Line
Funktioner:-
Utvidgad beskrivning:2 Line Common Mode Choke Surface Mount 120 Ohm @ 100MHz 350mA DCR 300 mOhm
Beskrivning:CMC 350MA 2LN 120OHM SMD AECQ200
DC-resistans (DCR) (Max):300 mOhm
Nuvarande betyg (Max):350mA