köpa SRR1210A-121M med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | - |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| Skärm: | Shielded |
| Serier: | SRR1210A |
| betyg: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 13 @ 796kHz |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Andra namn: | SRR1210A-121MTR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Ferrite |
| Tillverkarens normala ledtid: | 20 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | SRR1210A-121M |
| Induktans: | 120µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Frekvens - test: | 1kHz |
| Frekvens - Självresonans: | 2.6MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 120µH Shielded Inductor 2.3A 170 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivning: | FIXED IND 120UH 2.3A 170 MOHM |
| DC-resistans (DCR): | 170 mOhm Max |
| Nuvarande omdöme: | 2.3A |
| Nuvarande - Mättnad: | 1.9A |