köpa STPS2200UF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Framåt (Vf) (Max) @ Om: | 800mV @ 2A |
|---|---|
| Spänning - DC-omvänd (Vr) (Max): | 200V |
| Leverantörs Device Package: | SMBflat |
| Fart: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | DO-221AA, SMB Flat Leads |
| Andra namn: | 497-13718-2 |
| Driftstemperatur - korsning: | -40°C ~ 175°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 7 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | STPS2200UF |
| Utvidgad beskrivning: | Diode Schottky 200V 2A Surface Mount SMBflat |
| Diodtyp: | Schottky |
| Beskrivning: | DIODE SCHOTTKY 200V 2A SMBFLAT |
| Ström - Omvänd läckage @ Vr: | 5µA @ 200V |
| Nuvarande - Genomsnittlig Rectified (Io): | 2A |