TA810PW150RJ
TA810PW150RJ
Artikelnummer:
TA810PW150RJ
Tillverkare:
Ohmite
Beskrivning:
RES 150 OHM 10W 5% RADIAL
Ledningsfri status / RoHS-status:
Innehåller lednings- / RoHS-överensstämmelse
tillgänglig kvantitet:
17178 Pieces
Datablad:
TA810PW150RJ.pdf
Introduktion
köpa TA810PW150RJ med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±5%
Temperaturkoefficient:±50ppm/°C
Leverantörs Device Package:Powerchip®
Storlek / Dimension:1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Serier:Power Chip® TA
Motstånd (ohm):150
Power (Watts):10W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Radial
Driftstemperatur:-55°C ~ 180°C
Antal uppsägningar:4
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:10 Weeks
Tillverkarens varunummer:TA810PW150RJ
Höjd - Sittande (Max):1.020" (25.91mm)
Funktioner:-
Felaktighet:-
Utvidgad beskrivning:150 Ohm ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Beskrivning:RES 150 OHM 10W 5% RADIAL