köpa TISP4115H3BJR-S med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - på stat: | 3V |
|---|---|
| Spänning - Off State: | 90V |
| Spänning - Breakover: | 115V |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | DO-214AA, SMB |
| Antal element: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | TISP4115H3BJR-S |
| Beskrivning: | PROTECTOR SINGLE BIDIRECTIONAL |
| Nuvarande - Peak Pulse (8 / 20μs): | 300A |
| Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 100A |
| Nuvarande - Hold (Ih): | 150mA |
| Kapacitans: | 120pF |