TL104K10R0
Artikelnummer:
TL104K10R0
Tillverkare:
Ohmite
Beskrivning:
RES CHAS MNT 10 OHM 10% 158W
Ledningsfri status / RoHS-status:
Innehåller lednings- / RoHS-överensstämmelse
tillgänglig kvantitet:
15726 Pieces
Datablad:
TL104K10R0.pdf
Introduktion
köpa TL104K10R0 med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±10%
Temperaturkoefficient:±250ppm/°C
Storlek / Dimension:4.094" L x 1.012" W (104.00mm x 25.70mm)
Serier:TL
Motstånd (ohm):10
Power (Watts):158W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Modular
Andra namn:OHTL104K10R0
OHTL104K10R0-ND
Driftstemperatur:-40°C ~ 125°C
Monteringsfunktion:Flanges
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:8 Weeks
Tillverkarens varunummer:TL104K10R0
Lead Style:Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Höjd - Sittande (Max):-
Funktioner:-
Felaktighet:-
Beskrivning:RES CHAS MNT 10 OHM 10% 158W