köpa TL750M10CKVURG3 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång: | 10V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 11 V ~ 26 V |
| Spänning - Dropout (Typisk): | - |
| Leverantörs Device Package: | TO-252-3 |
| Serier: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andra namn: | 296-21599-2 |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 125°C |
| Antal tillsynsmyndigheter: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | TL750M10CKVURG3 |
| Utvidgad beskrivning: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 10V 750mA TO-252-3 |
| Beskrivning: | IC REG LDO 10V 0.75A TO252-3 |
| Aktuell - utgång: | 750mA |
| Aktuell - Gräns (Min): | - |
| Email: | [email protected] |