köpa TLV320AIC3100IRHBR med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Supply, Digital: | 1.65 V ~ 1.95 V |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel, Analog: | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Typ: | Audio |
| Leverantörs Device Package: | 32-VQFN (5x5) |
| Sigma Delta: | Yes |
| Serier: | - |
| S / N-förhållande, ADC / DAC (db) Typ: | 91 / 95 |
| Upplösning (bitar): | 32 b |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Andra namn: | 296-25494-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal ADC / DAC: | 2 / 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | TLV320AIC3100IRHBR |
| Utvidgad beskrivning: | Audio Interface 32 b I²C 32-VQFN (5x5) |
| Dynamiskt område, ADC / DAC (db) Typ: | - |
| Beskrivning: | IC MONO/STER AUD CODEC LP 32QFN |
| Datagränssnitt: | I²C |
| Email: | [email protected] |