köpa TLV320AIC3262IYZFT med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Supply, Digital: | 1.26 V ~ 1.95 V |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel, Analog: | 1.5 V ~ 1.95 V |
| Typ: | Stereo Audio |
| Leverantörs Device Package: | 81-DSBGA (4.81x4.81) |
| Sigma Delta: | Yes |
| Serier: | - |
| S / N-förhållande, ADC / DAC (db) Typ: | 93 / 101 |
| Upplösning (bitar): | 32 b |
| Förpackning: | Original-Reel® |
| Förpackning / fall: | 81-UFBGA, DSBGA |
| Andra namn: | 296-30457-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal ADC / DAC: | 2 / 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | TLV320AIC3262IYZFT |
| Utvidgad beskrivning: | Stereo Audio Interface 32 b I²C, SPI 81-DSBGA (4.81x4.81) |
| Dynamiskt område, ADC / DAC (db) Typ: | 93 / 101 |
| Beskrivning: | IC STEREO AUD CODEC LP 81DSBGA |
| Datagränssnitt: | I²C, SPI |
| Email: | [email protected] |