TLV707185DQNR
Artikelnummer:
TLV707185DQNR
Tillverkare:
Beskrivning:
IC REG LDO 1.85V 0.2A 4X2SON
Datablad:
TLV707185DQNR.pdf
Introduktion
köpa TLV707185DQNR med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänning - utgång:1.85V
Spänning - ingång:2 V ~ 5.5 V
Spänning - Dropout (Typisk):-
Leverantörs Device Package:4-X2SON (1x1)
Serier:-
Regulator Topologi:Positive Fixed
Förpackning:Tape & Reel (TR)
Förpackning / fall:4-XDFN Exposed Pad
Andra namn:296-30597-2
Driftstemperatur:-40°C ~ 125°C
Antal tillsynsmyndigheter:1
Monteringstyp:Surface Mount
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:6 Weeks
Tillverkarens varunummer:TLV707185DQNR
Utvidgad beskrivning:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.85V 200mA 4-X2SON (1x1)
Beskrivning:IC REG LDO 1.85V 0.2A 4X2SON
Aktuell - utgång:200mA
Aktuell - Gräns ​​(Min):240mA