köpa TMA36H-L med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Off State: | 600V |
|---|---|
| Spänning - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1.5V |
| Triac typ: | Standard |
| Leverantörs Device Package: | TO-220-3 |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | TO-220-3 Full Pack |
| Andra namn: | TMA36H-L DK |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | TMA36H-L |
| Utvidgad beskrivning: | TRIAC Standard 600V 3A Through Hole TO-220-3 |
| Beskrivning: | TRIAC 600V 3A TO-220F |
| Nuvarande - On State (It (RMS)) (Max): | 3A |
| Nuvarande - Icke-rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 30A, 32A |
| Nuvarande - Gate Trigger (Igt) (Max): | 20mA |
| Konfiguration: | Single |
| Email: | [email protected] |