köpa TMOV34S621EP med BYCHPS
Köp med garanti
| Varistor Spänning (Typ): | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Varistor Spänning (Min): | 900V |
| Varistor Spänning (Max): | 1100V (1.1kV) |
| Serier: | TMOV® 34S |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Square 34mm, Formed Tabs |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximal likström: | 800VDC |
| Maximal växelström: | 620VAC |
| Tillverkarens normala ledtid: | 11 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | TMOV34S621EP |
| Energi: | 1010J |
| Beskrivning: | VARISTOR 1000V 40KA SQUARE 34MM |
| Nuvarande - Surge: | 40kA |
| Kapacitans @ Frekvens: | 2100pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |