köpa TO3316-150M med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | - |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | TO3316 |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | 30 @ 100kHz |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | - |
| Tillverkarens varunummer: | TO3316-150M |
| Induktans: | 15µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.209" (5.30mm) |
| Frekvens - test: | 100kHz |
| Frekvens - Självresonans: | 20MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 15µH Unshielded Inductor 3.1A 46 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivning: | FIXED IND 15UH 3.1A 46 MOHM SMD |
| DC-resistans (DCR): | 46 mOhm Max |
| Nuvarande omdöme: | 3.1A |