köpa TR2/C515-350-R med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | - |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 250V |
| Storlek / Dimension: | 0.217" Dia x 0.598" L (5.50mm x 15.20mm) |
| Serier: | C515 |
| Respons tid: | Slow |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 2AG, 5mm x 15mm (Axial) |
| Andra namn: | TR2-C515-350-R |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smältning I²t: | 1.169 |
| Tillverkarens normala ledtid: | 11 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | TR2/C515-350-R |
| Säkringstyp: | Cartridge, Glass |
| Beskrivning: | FUSE GLASS 350MA 250VAC 2AG |
| DC Kallmotstånd: | 1.04 Ohm |
| Nuvarande omdöme: | 350mA |
| Färg: | - |
| Brytkapacitet @ Nominell spänning: | 35A |