köpa TV50C200J-G med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Reverse Standoff (Typ): | 20V |
|---|---|
| Spänning - Klämma (Max) @ Ipp: | 32.4V |
| Spänning - Uppdelning (Min): | 22.2V |
| Envärdiga kanaler: | 1 |
| Typ: | Zener |
| Leverantörs Device Package: | DO-214AB, (SMC) |
| Serier: | - |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 3000W (3kW) |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | DO-214AB, SMC |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | TV50C200J-G |
| Beskrivning: | TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMC |
| Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 155.86A |