TVX1A222MCD
TVX1A222MCD
Artikelnummer:
TVX1A222MCD
Tillverkare:
Nichicon
Beskrivning:
CAP ALUM 2200UF 20% 10V AXIAL
Datablad:
TVX1A222MCD.pdf
Introduktion
köpa TVX1A222MCD med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänning Betyg:10V
Tolerans:±20%
Surface Mount Land Size:-
Storlek / Dimension:0.512" Dia x 1.102" L (13.00mm x 28.00mm)
Serier:VX
Ripple Current:1.09A
Polarisering:-
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Axial, Can
Andra namn:493-14805
TVX1A222MCD-ND
Driftstemperatur:-40°C ~ 85°C
Monteringstyp:Through Hole
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:19 Weeks
Tillverkarens varunummer:TVX1A222MCD
Livstid @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Spridning av bly:-
Impedans:-
Höjd - Sittande (Max):-
Utvidgad beskrivning:2200µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Beskrivning:CAP ALUM 2200UF 20% 10V AXIAL
Kapacitans:2200µF