köpa TVX1H220MAD1LS med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 50V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.248" Dia x 0.472" L (6.30mm x 12.00mm) |
| Serier: | VX |
| Ripple Current: | 85mA @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Axial, Can |
| Andra namn: | 493-14329-2 493-14329-3 493-14329-3-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 19 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | TVX1H220MAD1LS |
| Livstid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Spridning av bly: | - |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | - |
| Utvidgad beskrivning: | 22µF 50V Aluminum Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 22UF 20% 50V AXIAL |
| Kapacitans: | 22µF |
| tillämpningar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |