TVX2A220MAD
TVX2A220MAD
Artikelnummer:
TVX2A220MAD
Tillverkare:
Nichicon
Beskrivning:
CAP ALUM 22UF 20% 100V AXIAL
Datablad:
TVX2A220MAD.pdf
Introduktion
köpa TVX2A220MAD med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänning Betyg:100V
Tolerans:±20%
Surface Mount Land Size:-
Storlek / Dimension:0.315" Dia x 0.669" L (8.00mm x 17.00mm)
Serier:VX
Ripple Current:120mA
Polarisering:-
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Axial, Can
Driftstemperatur:-40°C ~ 85°C
Monteringstyp:Through Hole
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:19 Weeks
Tillverkarens varunummer:TVX2A220MAD
Livstid @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Spridning av bly:-
Impedans:-
Höjd - Sittande (Max):-
Utvidgad beskrivning:22µF 100V Aluminum Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Beskrivning:CAP ALUM 22UF 20% 100V AXIAL
Kapacitans:22µF