TWM3J6K8E
TWM3J6K8E
Artikelnummer:
TWM3J6K8E
Tillverkare:
Ohmite
Beskrivning:
RES 6.8K OHM 3W 5% RADIAL
Datablad:
TWM3J6K8E.pdf
Introduktion
köpa TWM3J6K8E med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±5%
Temperaturkoefficient:±350ppm/°C
Leverantörs Device Package:Radial Lead
Storlek / Dimension:0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Serier:TWM
Motstånd (ohm):6.8k
Power (Watts):3W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Radial
Driftstemperatur:-55°C ~ 275°C
Antal uppsägningar:2
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:18 Weeks
Tillverkarens varunummer:TWM3J6K8E
Höjd - Sittande (Max):1.024" (26.00mm)
Funktioner:Flame Proof, Safety
Felaktighet:-
Utvidgad beskrivning:6.8k Ohm ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film
Beskrivning:RES 6.8K OHM 3W 5% RADIAL