TWW5J10RE
TWW5J10RE
Artikelnummer:
TWW5J10RE
Tillverkare:
Ohmite
Beskrivning:
RES 10 OHM 5W 5% RADIAL
Datablad:
TWW5J10RE.pdf
Introduktion
köpa TWW5J10RE med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±5%
Temperaturkoefficient:±400ppm/°C
Leverantörs Device Package:Radial Lead
Storlek / Dimension:0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Serier:TWW
Motstånd (ohm):10
Power (Watts):5W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Radial
Driftstemperatur:-55°C ~ 275°C
Antal uppsägningar:2
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:18 Weeks
Tillverkarens varunummer:TWW5J10RE
Höjd - Sittande (Max):1.024" (26.00mm)
Funktioner:Flame Proof, Safety
Felaktighet:-
Utvidgad beskrivning:10 Ohm ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound
Beskrivning:RES 10 OHM 5W 5% RADIAL