köpa TWW5JR39E med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±400ppm/°C |
| Leverantörs Device Package: | Radial Lead |
| Storlek / Dimension: | 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm) |
| Serier: | TWW |
| Motstånd (ohm): | 0.39 |
| Power (Watts): | 5W |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 275°C |
| Antal uppsägningar: | 2 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 18 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | TWW5JR39E |
| Höjd - Sittande (Max): | 1.024" (26.00mm) |
| Funktioner: | Flame Proof, Safety |
| Felaktighet: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 0.39 Ohm ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound |
| Beskrivning: | RES 0.39 OHM 5W 5% RADIAL |