köpa UAL25-0R4F8 med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | - |
| Storlek / Dimension: | 1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm) |
| Serier: | UAL |
| Motstånd (ohm): | 0.4 |
| Power (Watts): | 25W |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Axial, Box |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 275°C |
| Tillverkarens varunummer: | UAL25-0R4F8 |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.575" (14.60mm) |
| Funktioner: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Felaktighet: | - |
| Beskrivning: | RES CHAS MNT 0.4 OHM 1% 25W |