köpa UAL5-200RF8 med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±20ppm/°C |
| Storlek / Dimension: | 0.598" L x 0.646" W (15.20mm x 16.40mm) |
| Serier: | UAL |
| Motstånd (ohm): | 200 |
| Power (Watts): | 7.5W |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Axial, Box |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 275°C |
| Tillverkarens varunummer: | UAL5-200RF8 |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.335" (8.50mm) |
| Funktioner: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Felaktighet: | - |
| Beskrivning: | RES CHAS MNT 200 OHM 1% 7.5W |