köpa UBT2A221MHD8 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 100V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Serier: | UBT |
| Ripple Current: | 750mA @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 17 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | UBT2A221MHD8 |
| Livstid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 125°C |
| Spridning av bly: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedans: | 110 mOhm |
| Höjd - Sittande (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 220µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL |
| Kapacitans: | 220µF |