köpa UC37132N med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd): | Not Required |
|---|---|
| Spänning - Last: | 8 V ~ 65 V |
| Byt typ: | General Purpose |
| Leverantörs Device Package: | 14-PDIP |
| Serier: | - |
| Rds On (Typ): | - |
| Förhållande - Ingång: Utgång: | 1:1 |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Utmatningstyp: | Bipolar |
| Utgångskonfiguration: | High Side or Low Side |
| Andra namn: | 296-11250-5 UC37132NG4 UC37132NG4-ND |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | UC37132N |
| Gränssnitt: | On/Off |
| Inmatningstyp: | Non-Inverting |
| Funktioner: | - |
| Felskydd: | - |
| Beskrivning: | IC HIGH/LOW SIDE PWR-SW 14-DIP |
| Ström - Utgång (Max): | 300mA |
| Email: | [email protected] |